Dwa auta zderzyły się na jednym ze skrzyżowań w Wieluniu. Na szczęście skończyło się bez poważniejszych konsekwencji.
Do zdarzenia doszło w piątek, 26 grudnia na skrzyżowaniu placu Legionów oraz ul. Palestranckiej w Wieluniu. Zderzyły się tam dwa pojazdy: renault oraz mercedes.
- 18-latka kierująca renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzyła się z mercedesem, którym kierował 50-latek - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
Badanie alkomatem wykazało, że obydwoje byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. 18-latka za popełnione wykroczenie ukarana została mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze