Reklama

Kolizja w Wieluniu! 18-latka ukarana mandatem karnym

Dwa auta zderzyły się na jednym ze skrzyżowań w Wieluniu. Na szczęście skończyło się bez poważniejszych konsekwencji. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 grudnia na skrzyżowaniu placu Legionów oraz ul. Palestranckiej w Wieluniu. Zderzyły się tam dwa pojazdy: renault oraz mercedes. 

- 18-latka kierująca renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzyła się z mercedesem, którym kierował 50-latek - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. 

Badanie alkomatem wykazało, że obydwoje byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. 18-latka za popełnione wykroczenie ukarana została mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości