Reklama

Na rondzie prosto - groźnie wyglądające zdarzenie w Ostrzeszowie

Do nietypowego i groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę, 20 kwietnia w Ostrzeszowie. 69-latek przejechał przez środek ronda i zatrzymał się na wysepce. 

Wszystko działo się w godzinach przedpołudniowych. Do zdarzenia doszło na Rondzie Ostrzeszowskim, czyli na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 25 i drogi wojewódzkiej nr 444. 

- 69-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, który jechał citroenem nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i wjechał na wysepkę ronda - czytamy na profilu Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Kierowca był trzeźwy, na szczęście nic mu się nie stało. Został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości