Do nietypowego i groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę, 20 kwietnia w Ostrzeszowie. 69-latek przejechał przez środek ronda i zatrzymał się na wysepce.
Wszystko działo się w godzinach przedpołudniowych. Do zdarzenia doszło na Rondzie Ostrzeszowskim, czyli na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 25 i drogi wojewódzkiej nr 444.
- 69-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów, który jechał citroenem nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i wjechał na wysepkę ronda - czytamy na profilu Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca był trzeźwy, na szczęście nic mu się nie stało. Został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze