Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Wieluniu z wizytą u strażaków z PSP Wieluń.
Milusińscy mieli okazję zwiedzić komendę Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu. Obejrzeć sprzęt wykorzystywany na co dzień przez strażaków, a także przejechać się wozem gaśniczym. Wszyscy, bez wyjątków, stwierdzili, że w przyszłości zostaną strażakami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze