Reklama

Napad na zakład produkcyjny - złodzieje ukradli sejf!

Nieznani dotąd sprawcy napadli na jedną z firm produkcyjnych. Jak informuje RMF FM, ukradli oni sejf z portierni. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 14 kwietnia przed godz. 5 w miejscowości Ligota w gminie Kobyla Góra (powiat ostrzeszowski). RMF FM podaje, że nieznani dotąd sprawcy ukradli sejf z portierni jednego z zakładów produkcyjnych. Nie wiadomo, ile pieniędzy było w środku.

- Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia, w tym liczbę sprawców oraz pojazd, którym się poruszali. Na miejscu pracują funkcjonariusze - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/04/2025 15:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości