Reklama

Nowy hit duetu z Wieruszowa - Gryfon i Adam Moras z utworem Melodia podbija sieć

W sierpniu 2024 roku na polskiej scenie muzycznej pojawił się nowy utwór, który szybko zyskał uznanie słuchaczy. „Melodia”, bo tak nazywa się najnowszy singiel duetu Gryfon i Adam Moras, to pełna emocji kompozycja, która pokazuje, że na polskiej mapie muzycznej wciąż pojawiają się nowe, utalentowane głosy.

Gryfon i Adam Moras to młodzi muzycy pochodzący z Wieruszowa i jego okolic, którzy z pasją oddają się swojej muzycznej drodze. Ich wcześniejsze utwory zyskały popularność wśród lokalnej społeczności, ale to właśnie „Melodia” wydaje się być tym, co może otworzyć im drzwi do szerszej kariery. W ich muzyce słychać echa różnych gatunków – od popu przez hip-hop aż po bardziej elektroniczne brzmienia, co sprawia, że przyciągają różnorodną publiczność.

Wyjątkowość „Melodii” podkreśla również teledysk, w którym główną rolę odegrała Magdalena Ospałek, siostra jednego z wokalistów. Jej subtelna gra aktorska oraz naturalna charyzma idealnie współgrają z emocjonalnym tonem utworu, nadając klipowi jeszcze głębszy wymiar. Magdalena, choć nie jest zawodową aktorką, swoim występem udowodniła, że talent artystyczny to cecha, która płynie w rodzinie.

Reklama

Klip do „Melodii” został zrealizowany przez firmę PixelStudio, która zadbała o to, aby wizualna strona utworu była równie wyjątkowa jak sama muzyka. Nagrania odbyły się w dwóch malowniczych miejscach – Osjakowie oraz Wieluniu. Te lokalizacje, pełne uroku i historii, idealnie wpisały się w atmosferę utworu, dodając mu autentyczności i regionalnego charakteru.

Osjaków, znany z pięknych krajobrazów i spokojnych uliczek, stał się tłem dla intymnych i nastrojowych scen, które wzbogacają przekaz piosenki. Z kolei w Wieluniu uchwycono bardziej dynamiczne momenty, podkreślając kontrast między różnymi emocjami obecnymi w „Melodii”.

Reklama

Za reżyserię i produkcję teledysku odpowiadała firma PixelStudio, która po raz kolejny udowodniła, że potrafi tworzyć wyjątkowe, wysokiej jakości klipy. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, każdy kadr teledysku jest przemyślany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Praca kamery, montaż oraz kolorystyka idealnie współgrają z klimatem utworu, tworząc spójną całość, która zapada w pamięć.

„Melodia” to dopiero początek – Gryfon i Adam Moras zapowiadają, że pracują już nad kolejnymi utworami, które będą kontynuować ich artystyczną podróż. Ich najnowszy singiel pokazuje, że mają nie tylko talent, ale także wizję i determinację, by osiągnąć sukces na polskiej scenie muzycznej.

Reklama

Warto śledzić dalsze kroki tego duetu, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ich kariera nabiera tempa, a kolejne produkcje mogą być jeszcze bardziej zaskakujące i pełne emocji. Jeśli „Melodia” jest zapowiedzią tego, co nas czeka, to z pewnością będziemy świadkami narodzin nowych gwiazd polskiej muzyki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości