Strażacy z Wielunia otrzymali dofinansowanie na zakup nowego sprzętu. Będzie on wykorzystywany głównie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.
OSP KSRG Wieluń zakupiło m.in. drabinę pożarniczą, 12 par butów strażackich, dwie ładowarki samochodowe czy wiertarko-wkrętarkę. Pieniądze na ten cel pochodziły z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Jednostka z Wielunia otrzymała w sumie 20 tys. zł.
- Sprzęt ten wzmocni naszą jednostkę i potencjał jaki w nas drzemie - czytamy na profilu OSP KSRG Wieluń na Facebooku.
Strażacy zapowiadają, że to nie ostatnie dofinansowanie, które jednostka otrzyma w najbliższym czasie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze