Reklama

Nowy sprzęt dla strażaków - co kupili druhowie z Wielunia?

Strażacy z Wielunia otrzymali dofinansowanie na zakup nowego sprzętu. Będzie on wykorzystywany głównie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. 

OSP KSRG Wieluń zakupiło m.in. drabinę pożarniczą, 12 par butów strażackich, dwie ładowarki samochodowe czy wiertarko-wkrętarkę. Pieniądze na ten cel pochodziły z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Jednostka z Wielunia otrzymała w sumie 20 tys. zł. 

- Sprzęt ten wzmocni naszą jednostkę i potencjał jaki w nas drzemie - czytamy na profilu OSP KSRG Wieluń na Facebooku. 

Strażacy zapowiadają, że to nie ostatnie dofinansowanie, które jednostka otrzyma w najbliższym czasie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości