Reklama

PAWEŁ WALCZYBOK NOWYM RADNYM

26/01/2023 10:04
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Wielunia ślubowanie złożył Paweł Walczybok. Zajął wakat po Jarosławie Rozmarynowskim. Ten ostatni stracił mandat, ponieważ złamał przepisy o samorządzie gminnym.

Paweł Walczybok złożył ślubowanie kończąc słowami "tak mi dopomóż Bóg". Ma 44 lata. W wyborach w 2018 r. zdobył poparcie 74 osób. Startował z list komitetu " Łączy nas Wieluń". Z zawodu jest projektantem konstrukcji drewnianych. Angażuje się w sprawy harcerstwa i jest miłośnikiem turystyki górskiej. Podczas kampanii informował, że planuje się zająć taką tematyką jak edukacja, sport i rekreacja. Sam Jarosław Rozmarynowski podczas kampanii wyborczej tak określił Walczyboka w mediach społecznościowych "Rada Miasta powinna być reprezentowana przez takich ludzi jak Paweł. Powaga i Zaangażowanie. Bycie radnym potraktuje jak Godność".

Nowy radny podkreśla, że bez obaw podchodzi do wyzwania, nie kryjąc entuzjazmu.

- Myślę, że nie ma się czego bać, po prostu trzeba wystartować i pracować ciężko w radzie miejskiej – przyznaje Paweł Walczybok.

Tekst i zdjęcie: Magdalena Lizurej 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości