Reklama

Pijany 20-latek staranował w Wieluniu znak drogowy i sygnalizator

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który doprowadził do kolizji w Nowy Rok. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.

- 20-latek, kierujący oplem corsa, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne oświetlenie, znak drogowy oraz sygnalizator świetlny znajdujący się przed przejazdem kolejowym – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

Mundurowi zbadali stan trzeźwości młodego kierowcy. Okazało się, że prowadził na podwójnym gazie. Teraz grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności, przed sądem odpowie za kierowanie wozem w stanie nietrzeźwości.

Reklama

- Apelujemy o rozsądek na drodze -  powtarza rzeczniczka wieluńskich mundurowych.

- Bądźmy odpowiedzialni, nie wsiadajmy za kierownicę jakiegokolwiek pojazdu pod wpływem alkoholu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości