Reklama

Policjanci odzyskali samochód o wartości 200 tys. zł!

W poniedziałkowy poranek (13 listopada) dyżurny policji otrzymał informację o kradzieży samochodu z parkingu na jednym z sieradzkich osiedli mieszkaniowych. Zgłaszający mężczyzna określił wartość pojazdu na 200 000 zł. Już po kilku godzinach policjanci patrolówki wytypowali miejsce, gdzie może znajdować się skradziony samochód.

- Trop prowadził do garażu na jednej z posesji na obrzeżach Sieradza. Policjanci zastali tam 48-letnią właścicielkę domu. Po raz kolejny „policyjny nos” nie zawiódł. W garażu policjanci ujawnili skradziony samochód. Okazało się, że ukryty jest tam również tytoń bez polskich znaków akcyzy - relacjonuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Reklama

Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą ujawnili aż 50 worków nielegalnego towaru - łącznie ponad 630 kg tytoniu bez akcyzy. Szacuje się, że Skarb Państwa mógł stracić na tym procederze 720 tys. zł. 

48-latka została zatrzymana, już wcześniej była notowana przez policję. Teraz odpowie przed sądem za paserstwo oraz paserstwo akcyzowe. Oskarżonej grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskany przez policjantów samochód szczęśliwie wrócił do właściciela. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości