Reklama

Potrącenie na pasach - 60-latek w szpitalu

Kolejne potrącenie na pasach. Tym razem doszło do niego na drodze krajowej nr 11 w Ostrzeszowie. 

Wszystko działo się w piątek, 15 grudnia tuż przed godziną 7. Według ustaleń służb, 30-letnia kierująca pojazdem nissan potrąciła na przejściu dla pieszych 60-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dominik - niezalogowany 2023-12-20 13:06:39

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marta - niezalogowany 2023-12-21 08:21:14

    Rodzinę potrąconego mężczyzny prosze o kontakt na email: [email protected]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości