Reklama

Pracowita sobota strażaków - walczyli z pożarem garażu i zaparkowanego auta

Do bardzo groźnego pożaru doszło na terenie jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Praszce. Palił się tam garaż, z autem osobowym w środku.

Służby dostały zgłoszenie tuż po godz. 15. Paliła się tam wiata śmietnikowa oraz garaż, w którym było zaparkowane auto. Po przyjeździe na miejsce strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Niestety, obiektu, jak i znajdującego się w nim samochodu, nie udało się uratować. Nikomu nic się nie stało. 

Na miejscu pracowały dwie jednostki OSP w Praszce, a także OSP Strojec i JRG Olesno. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości