Do bardzo groźnego pożaru doszło na terenie jednej z posesji przy ul. Warszawskiej w Praszce. Palił się tam garaż, z autem osobowym w środku.
Służby dostały zgłoszenie tuż po godz. 15. Paliła się tam wiata śmietnikowa oraz garaż, w którym było zaparkowane auto. Po przyjeździe na miejsce strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Niestety, obiektu, jak i znajdującego się w nim samochodu, nie udało się uratować. Nikomu nic się nie stało.
Na miejscu pracowały dwie jednostki OSP w Praszce, a także OSP Strojec i JRG Olesno.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze