Reklama

PRZEDSZKOLAKI ZASADZIŁY DRZEWA

04/11/2022 14:09
W Oddziałach Przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Konopnicy zostały przeprowadzone warsztaty przyrodnicze na temat roli drzew i lasów w przyrodzie. Częścią praktyczną wydarzenia było sadzenie drzew na terenie szkoły.    

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Spotkanie poprowadziły edukatorki, wyznaczone przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Celem warsztatów było uświadomienie dzieciom roli lasów dla człowieka oraz poszerzanie ich wiadomości na temat drzew oraz świata zwierząt, żyjących w lasach. Przedszkolaki otrzymały również nasiona kwiatów, które wiosną posieją w pobliżu przedszkola.



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości