Reklama

Śmierć na torach - 18-latek wszedł wprost pod nadjeżdżający pociąg

Do tragicznego wypadku doszło kilka dni temu w Potaśni w powiecie ostrzeszowskim. 18-latek wszedł wprost pod nadjeżdżający pociąg, zginął na miejscu. 

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w środę, 18 września ok. godz. 17:10. Wtedy to, w odległości około 150 metrów od przejazdu kolejowego, mężczyzna wszedł wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Częstochowa - Ostrów Wielkopolski. 

- 18-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów zginął na miejscu - informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Maszynista był trzeźwy. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna wtargnął wprost pod nadjeżdżający pociąg. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości