Reklama

Sprzed chwili - wypadek w pajęczańskim, dwie osoby poszkodowane

Do wypadku doszło dziś wieczorem. Trwa akcja policji i innych służb. Póki co wiemy niewiele...

Wiadomo jedynie, że za kierownicą samochodu siedziała mieszkanka gminy Strzelce Wielkie. Jadąc citroenem potrąciła  dwóch mężczyzn. Obaj poszkodowani to mieszkańcy gminy Strzelce Wielkie.

Zostali przewiezieni przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Ich stan, wg. naszych informatorów był ciężki.

Więcej informacji podamy po uzyskaniu oficjalnego stanowiska rzeczniczki prasowej Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dominik - niezalogowany 2023-12-19 14:05:41

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 663152419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości