Reklama

Stłuczka na skrzyżowaniu

 

Do zdarzenia tego doszło w Wieruszowie, w sobotę 1 czerwca, na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej z Osiedlową.

 

Policjanci ustalili, że 25-letni kierowca forda mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 59-latkowi, który jechał oplem zafirą.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zderzenia, a obaj mężczyźni byli trzeźwi.

- Mundurowi, 25-latkowi, sprawcy tej kolizji, prócz wysokiego mandatu i punktów karnych, zatrzymali uprawnienia za przekroczenie limitu dwudziestu czterech punktów karnych – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Reklama

Obaj kierowcy to mieszkańcy tego miasta.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/06/2024 18:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości