W piątek, 10 listopada, w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mokrsku szkolna społeczność wzięła udział w ministerialnej akcji „Szkoła do Hymnu”. Jest to kontynuacja do ubiegłorocznej inicjatywy, która odbywa się po raz szósty w tym roku.
Akcja polega na odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu przez społeczność szkolną o symbolicznej godz. 11:11.
- Wszyscy uczniowie z nauczyciele oraz przedszkole o godz. 11:11 przystąpili do odśpiewania hymnu „Mazurek Dąbrowskiego” – mówi dyrektor ZSiP Piotr Piechowski.
Podczas apelu młodzież szkolna przygotowała występy, scenki oraz wiele pieśni patriotycznych związanych z odzyskaniem Niepodległości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze