Reklama

Tragedia w sobotni poranek - nie żyje 56-letnia rowerzystka

Tragedia w sobotni poranek. W Sieradzu zginęła 56-letnia rowerzystka, która została potrącona przez samochód.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 grudnia przed godziną 6 na ul. Wojska Polskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 34-letni kierowca Renault Master zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w 56-letnią rowerzystkę. Kobieta, mimo podjętej reanimacji, zmarła. Kierowca był trzeźwy. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości