Dni Złoczewa 2023 zgromadziły rekordową publiczność. - Tylu ludzi tu jeszcze nie było - mówi Dominik Drzazga, burmistrz Złoczewa. Największą rzeszę fanek i fanów z całej Polski ściągnęli do miasteczka młodzi instagramerzy, tworzący zespół Trzech Króli.
Już rok temu, podczas Dni Złoczewa 2022, do miasteczka zjechało tysiące ludzi. Nikt nie spodziewał się, że rok później będzie ich jeszcze więcej... Niewątpliwie największą publiczność zgromadził koncert Trzech Króli.
Młodzi artyści wystąpili na złoczewskiej scenie w niedzielę, 9 lipca. Na ich występ zjechało się pół Polski. Wśród publiczności zdecydowanie największą grupę stanowiły dzieci, dla których Trzech Króli to prawdziwi idole.
- Wybierając wykonawców na dni miasta, chcemy zachować pewną równowagę. Musi być coś dla dzieci, coś dla młodzieży i coś dla starszych. Staramy się sprostać oczekiwaniom - zaznacza Dominik Drzazga, burmistrz Złoczewa.
Wszyscy zagadnięci przez reportera "Kulis ..." chwalili organizatorów imprezy, zaznaczając swoje wielkie zadowolenie.
W niedzielę na scenie w Złoczewie zaprezentowali się także: TkM oraz Chivas. A przed gwiazdami przestrzeń muzyczną wypełniał zespół grający covery.
Relację i zdjęcia oraz filmy z sobotnich Dni Złoczewa 2023 znajdziecie w osobnym artykule.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze