Kamil Masłowski, uczeń sulmierzyckiej podstawówki, zgarnął złoty medal na mistrzostwach strzeleckich.
Uczeń Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach Kamil Masłowski zdobył złoty medal w konkurencji pistolet pneumatyczny podczas ogólnopolskich II Mistrzostw Strzeleckich Zajęć Sportowych. Szóste miejsce wśród dziewcząt zajęła Dominika Skóra - również z Sekcji 10-KA Sulmierzyce.
Mistrzostwa rozgrywały się w Zduńskiej Woli od 16 do 18 czerwca. Zorganizowane były dla najmłodszych pasjonatów sportu strzeleckiego z całego kraju.
Kamil Masłowski jest członkiem strzeleckiej sekcji młodzieżowej "10" Sulmierzyce i jak podkreśla jego instruktor Sławomir Dziegieć, systematycznie uczestniczy w treningach organizowanych przez klub na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.
Zdobycie złotego medalu w krajowych mistrzostwach to z pewnością wielkie osiągnięcie sportowym zarówno dla Kamila jak i całej sekcji młodzieżowej z Sulmierzyc.
Organizatorem mistrzostw był Polski Związek Strzelectwa Sportowego, KS Kaliber Białystok oraz SKSS "Sokół" Zduńska Wola.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze