Reklama

Uczeń ze Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach ze złotym medalem

Kamil Masłowski, uczeń sulmierzyckiej podstawówki, zgarnął złoty medal na mistrzostwach strzeleckich.

Uczeń Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach Kamil Masłowski zdobył złoty medal w konkurencji pistolet pneumatyczny podczas ogólnopolskich II Mistrzostw Strzeleckich Zajęć Sportowych. Szóste miejsce wśród dziewcząt zajęła Dominika Skóra - również z Sekcji 10-KA Sulmierzyce. 
Mistrzostwa rozgrywały się w Zduńskiej Woli od 16 do 18 czerwca. Zorganizowane były dla najmłodszych pasjonatów sportu strzeleckiego z całego kraju.

Kamil Masłowski jest członkiem strzeleckiej sekcji młodzieżowej "10" Sulmierzyce i jak podkreśla jego instruktor Sławomir Dziegieć, systematycznie uczestniczy w treningach organizowanych przez klub na Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach.

Reklama

Zdobycie złotego medalu w krajowych mistrzostwach to z pewnością wielkie osiągnięcie sportowym zarówno dla Kamila jak i całej sekcji młodzieżowej z Sulmierzyc.

Organizatorem mistrzostw był Polski Związek Strzelectwa Sportowego, KS Kaliber Białystok oraz SKSS "Sokół" Zduńska Wola.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości