Reklama

W unihokeju zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Osjakowie

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Białej 26 października zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju Chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci 2023-2024”.  

Uroczystego otwarcia zawodów, a później wręczenia medali i dyplomów dokonała Anna Wojtas, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Białej. W mistrzostwach rywalizowali uczniowie z ośmiu szkół podstawowych. Drużyny grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Sędzią głównym był nauczyciel wychowania fizycznego Sylwester Wolny.

Rozgrywki wygrał zespół z Osjakowa, który reprezentowali: Damian Kapuściński, Mateusz Kempa, Maciej Malinowski, Franciszek Marczak, Adam Merta, Maciej Przewoźnik, Oskar Samulski, Marcel Wesołowski, Filip Wróbel, Jan Wróbel oraz Gabriel Zadworny. Opiekunem drużyny jest Magdalena Palusińska. Kolejne miejsca zajęły: SP Ostrówek, SP Mierzyce, SP Konopnica, SP Biała, SP Czarnożyły, SP Szynkielów oraz SP Pątnów.

Reklama

Zwycięzcy uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego, zaplanowanego 6 grudnia w Sieradzu. Organizatorami zawodów byli: Szkoła Podstawowa w Białej,  PSZS w Wieluniu oraz PMDKiS w Wieluniu.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości