W Łodzi 23 i 25 listopada odbyły zawody finałowe Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych, rozgrywane w ramach Licealiady 2022/23.
Powiat wieluński reprezentowały drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu. Obie drużyny wywalczyły brązowe medale. Ekipa dziewcząt, pod opieką Edyty Bukowieckiej, wystąpiła w składzie: Julia Adamczyk, Weronika Dębska, Agata Dubas, Aleksandra Kolczarek, Marta Kowalewska, Julia Muszyńska, Rozalia Pietraszewska, Karolina Pluskota, Lidia Płuciennik, Anna Witczak, Karolina Wolniak, Alicja Zawadzka, Oliwia Duda, Agata Siwik i Agata Szataniak. W zespole chłopców znaleźli się Antoni Baranowski, Nikodem Biniecki, Nikodem Gałęza, Mateusz Kozik, Szymon Kucharski, Jakub Makowski, Mikołaj Nowak, Szymon Pietrzykowski, Piotr Podgórski, Bartek Ptak, Jakub Strycharek, Michał Szczepaniak, Adam Światek, Jan Tokarski, Jakub Zjawiony oraz Arkadiusz Żuraw. Opiekunem drużyny był Zbigniew Wiśniewski.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze