Reklama

Wypadek - jedna osoba przewieziona do szpitala

49-letniego cyklistę przewieziono z obrażeniami do szpitala po tym, jak na skrzyżowaniu ulic Wolności ze Szkolną w Czastarach wjechało w niego auto. Do wypadku tego doszło dziś, w środę 27 grudnia, po godz. 15.

 

- Wstępnie ustalono, że 20-latek, kierując oplem astrą, skręcając w ulicę Szkolną, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w rowerzystę jadącego w kierunku Sokolnik – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierowca opla, jak i cyklista byli trzeźwi.

Reklama

Teraz dokładne okoliczności tego wypadku, mundurowi wyjaśniają pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dominik - niezalogowany 2023-12-28 10:20:01

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości