Dwie osoby trafiły do szpitala po środowym wypadku na autostradzie A1 w gminie Dobryszyce. Kobieta, która jechała autem osobowym, najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą.
Do zdarzenia doszło w środę, 27 grudnia przed godziną 8, na autostradzie A1 w miejscowości Biała Góra (gmina Dobryszyce), w kierunku Łodzi. Jak wynika z ustaleń policji, 49-latka, która jechała samochodem osobowym najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą, uderzyła w samochód ciężarowy, bariery i drugą ciężarówkę.
Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze