Reklama

Wypadek na trasie A1 - kobieta zasnęła za kierownicą?

Dwie osoby trafiły do szpitala po środowym wypadku na autostradzie A1 w gminie Dobryszyce. Kobieta, która jechała autem osobowym, najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. 

Do zdarzenia doszło w środę, 27 grudnia przed godziną 8, na autostradzie A1 w miejscowości Biała Góra (gmina Dobryszyce), w kierunku Łodzi. Jak wynika z ustaleń policji, 49-latka, która jechała samochodem osobowym najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą, uderzyła w samochód ciężarowy, bariery i drugą ciężarówkę. 

Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości