Reklama

Za nami wernisaż wystawy „XXV lat działalności Wieluńskiego Towarzystwa Naukowego"

Wczoraj (21.10.2024 r.) w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbył się wernisaż wystawy powstałej w ramach jubileuszu dwudziestopięciolecia działalności naukowej, społecznej i kulturalnej Wieluńskiego Towarzystwa Naukowego. Wystawa prezentuje osiągnięcia organizacji oraz jej wkład w rozwój wiedzy i kultury regionu. Ekspozycja składa się z m. in. z publikacji wydanych nakładem WTN -u, a także z różnorodnych materiałów, dokumentujących kluczowe wydarzenia i projekty realizowane przez Towarzystwo na przestrzeni lat. Uroczystość zgromadziła licznych gości, w tym przedstawicieli lokalnych władz, naukowców oraz pasjonatów kultury. Uczestnicy mieli okazję nie tylko podziwiać zgromadzone eksponaty, ale również wysłuchać prelekcji dr. Zdzisława Włodarczyka, Prezesa Wieluńskiego Towarzystwa Naukowego, który podzielił się z zebranymi swoimi refleksjami na temat znaczenia działalności Wieluńskiego Towarzystwa Naukowego dla lokalnej społeczności. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do integracji środowiska naukowego oraz popularyzacji wiedzy o dorobku Towarzystwa wśród mieszkańców Wielunia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości