Reklama

Zakończył swoją podróż na znaku drogowym - był pijany

Jeden z kierowców powiadomił policję o ujętym pijanym mężczyźnie, który uderzył swoim autem w znak drogowy. Okazało się, że 38-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 kwietnia przed godz. 17 w miejscowości Mąkoszyce w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili funkcjonariusze, 38-letni kierowca forda zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy. Gdy całą sytuację zauważył świadek, postanowił zabrał mężczyźnie kluczyki i wezwać policję. 

- 38-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra był pijany. Miał półtora promila alkoholu w organizmie - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Kierowca stracił prawo jazdy, a wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości