Jeden z kierowców powiadomił policję o ujętym pijanym mężczyźnie, który uderzył swoim autem w znak drogowy. Okazało się, że 38-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 kwietnia przed godz. 17 w miejscowości Mąkoszyce w powiecie ostrzeszowskim. Jak ustalili funkcjonariusze, 38-letni kierowca forda zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy. Gdy całą sytuację zauważył świadek, postanowił zabrał mężczyźnie kluczyki i wezwać policję.
- 38-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra był pijany. Miał półtora promila alkoholu w organizmie - tłumaczy asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca stracił prawo jazdy, a wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze