Reklama

Zatrzymali do kontroli 48-latka - był w stanie nietrzeźwości

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Okazało się, że 48-letni mężczyzna był w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w środę, 16 kwietnia w miejscowości Kopeć w powiecie ostrzeszowskim. Po godz. 7 policjanci z Grabowa nad Prosną zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena.

- Okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego był w stanie nietrzeźwości, wydmuchując 0,36 mg alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. 

Kierowca odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/04/2025 14:51
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości