Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Okazało się, że 48-letni mężczyzna był w stanie nietrzeźwości.
Do zdarzenia doszło w środę, 16 kwietnia w miejscowości Kopeć w powiecie ostrzeszowskim. Po godz. 7 policjanci z Grabowa nad Prosną zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena.
- Okazało się, że 48-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego był w stanie nietrzeźwości, wydmuchując 0,36 mg alkoholu - mówi asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kierowca odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze