Reklama

Zderzenie dwóch aut na wiadukcie - co było przyczyną?

Dwa auta osobowe zderzyły się w czwartek, 21 grudnia w miejscowości Barczew. Jeden z kierowców stracił panowanie nad autem, uderzył w bariery na wiadukcie, a potem w nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło w Barczewie w gminie Brzeźnio, tuż po godzinie 14.

- 60-letni kierowca z gminy Brzeźnio, który jechał citroenem, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad autem. Uderzył w bariery na wiadukcie, a także w nadjeżdżającego z naprzeciwka volkswagena, którym kierował 43-latek z Łodzi - mówi aspirant sztabowy Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Kierowcy, którzy podróżowali tą trasą, musieli liczyć się z utrudnieniami. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości