Do niebezpiecznego zdarzenia doszło kilka dni temu w Kępnie. Na ul. Poznańskiej zderzyły się dwa auta - jeden z kierowców trafił do szpitala.
Wszystko działo się w niedzielę, 17 grudnia około godziny 13:50. Jak ustalili policjanci, 35-latek, który jechał fordem nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w opla, którym jechał 49-latek. Starszy z mężczyzn został ranny, przewieziono go do szpitala.
Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze