Reklama

Zderzenie dwóch osobówek - jeden z kierowców w szpitalu

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło kilka dni temu w Kępnie. Na ul. Poznańskiej zderzyły się dwa auta - jeden z kierowców trafił do szpitala. 

Wszystko działo się w niedzielę, 17 grudnia około godziny 13:50. Jak ustalili policjanci, 35-latek, który jechał fordem nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w opla, którym jechał 49-latek. Starszy z mężczyzn został ranny, przewieziono go do szpitala.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości