23 maja Żłobek Miejski w Wieluniu obchodzi swoje piąte urodziny! Z tej okazji zapraszają wszystkich dorosłych i dzieci na imprezę urodzinową. Na miejscu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, gier, niespodzianek oraz wspólnego świętowania, a samo wydarzenie będzie połączone z akcją charytatywną na leczenie Maksia Mazurka! Wydarzenie będzie się odbywało na placu obok żłobka, przy ulicy Porzeczkowej.
Żłobek Miejski w Wieluniu z okazji swojego 5-lecia wraz z szeregiem patronów przygotowali dla gości masę atrakcji. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce i kolejki, zabawy i animacje, tradycyjne stoiska ze słodkościami, wspaniałe nagrody oraz koncert. Gwiazdą wieczoru będzie Wrocławski zespół Spoko Loko. A wszystko w otoczce z uśmiechu, zabawy, wzruszeń i pomocy.
Oprócz świętowania urodzin żłobka, impreza będzie miała jeszcze jeden szczytny cel. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na leczenie dzielnego chłopca Maksia Mazurka. Każdy obecny będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć leczenie oraz codzienną walkę o zdrowie.
Świętujmy i pomagajmy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze