W Wieluniu szykuje się wyjątkowe wydarzenie upamiętniające historię i bohaterów naszej przeszłości! Już 22 stycznia, punktualnie o godzinie 10:00, pod Pomnikiem Powstańców 1863 r. w Lasku Miejskim odbędą się obchody 162. rocznicy Powstania Styczniowego.
Burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa, zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na tę uroczystość, która będzie nie tylko hołdem dla walczących o wolność, ale również momentem refleksji nad naszym narodowym dziedzictwem. W programie przewidziano m.in. wspomnienie wydarzeń z 1863 roku oraz okazję do wspólnego upamiętnienia historii, która kształtowała naszą tożsamość.
Nie przegapmy tej ważnej chwili – spotkajmy się razem, aby oddać cześć bohaterom Powstania Styczniowego!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze