Koło Gospodyń Wiejskich z Wichernika serdecznie zaprasza na charytatywny kiermasz ciast. Cały dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chorującej na nowotwór Moniki Wypych.
Koło Gospodyń w tym roku świętuje tłusty czwartek w nieco inny sposób. Zamiast tradycyjnego wypieku pączków, wszystkie siły i serca kierowane są na wsparcie członkini koła Moniki. Zmaga się ona z ciężką chorobą nowotworową.
- W tym szczególnym czasie zamiast organizowania sprzedaży pączków, przygotowujemy kiermasz charytatywny, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Moniki – mówi Agnieszka Burzyńska, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Wicherniku.
Członkinie koła oraz mieszkańcy gminy i wsi upiekły ciasta, które będzie można zakupić podczas kiermaszu. Tym samym wspierając ten szlachetny cel.
- Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w kiermaszu. Wierzymy, że dzięki temu zbierzemy dużo środków na leczenie naszej koleżanki Moniki – podsumowuje Agnieszka.
Słodkości można będzie zakupić w sobotę, 22 lutego, przy kaplicy od godz. 15.30 w Wicherniku. W niedzielę, 23 lutego, Parafia Mokrsko przy kościele p.w. św. Stanisława w godzinach 7.30 / 11.30. Jak również w Wieluniu przy kościele p.w. św. Stanisława o godz. 9.00, 10.30 i 12.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze