Reklama

Ciekawy pomysł strażaków z Sulmierzyc - efektownie ozdobili swój wóz bojowy!

Strażacy z Sulmierzyc wpadli na ciekawy pomysł - postanowili wyróżnić swój wóz bojowy. Wszystko po to, aby nadać mu oryginalny wygląd. W jaki sposób?

Bardzo prosty, nie wymagający wielkiego nakładu finansowego, a bez wątpienia oryginalny i niespotykany nigdzie indziej. Strażacy postanowili okleić swój wóz bojowy volvo różnymi naklejkami. Widać na nim przede wszystkim znaki identyfikujące jednostkę, przez co nikt nie będzie miał wątpliwości, która jednostka uczestniczy w akcji ratowniczo-gaśniczej. 

- Po kilku miesiącach starań, ciężkiej i żmudnej pracy prezentujemy nasze volvo w nowej odsłonie. Było to nie lada wyzwanie, które wymagało ogromu spokoju i perfekcji. Szczególne brawa dla druha Przemka za wytrwałość w tym zadaniu oraz wszystkich, którzy wsparli go swoją pomocą - czytamy na profilu OSP KSRG Sulmierzyce. 

Reklama

Efekt końcowy bez wątpienia robi wrażenie. Gratulujemy strażakom pomysłu oraz samego wykonania tego zadania!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości