Już pod koniec sierpnia w Załęczu Małym odbędą się dożynki gminy Pątnów. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
Impreza odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia na placu Zespołu Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym. O 14 odprawiona zostanie msza święta w intencji rolników z terenu gminy Pątnów, a godzinę później rozpocznie się ceremoniał dożynkowy (przemówienia i powitania gości, dzielenie chlebem czy prezentacja wieńców).
O godz. 17 rozpoczną się występy artystyczne: przed publicznością wystąpią m.in. Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Ogniki", Zespół Folklorystyczny z Popowic, Zespół "Załęczanie" oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Od 19 do północy o dobrą zabawę taneczną zadba grupa Rytmiks.
Organizatorzy przygotowali też szereg innych atrakcji. Będą darmowe dmuchańce dla dzieci, zabawy i konkursy z animatorami, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, prezentacja AED, pokaz ognia i magii czy stoiska kulinarne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze