Reklama

DZIEWCZYNY NA PIERWSZYM MIEJSCU, CHŁOPCY DRUDZY

11/01/2023 10:33
W Zduńskiej Woli 9 stycznia zostały rozegrane półfinały Mistrzostw Województwa Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, organizowane w ramach Licealiady 2022/23. 

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu. Reprezentacja ,,Odry”, w składzie Kasia Zając, Ola Paprocka i Marta Michnik, wygrała wszystkie swoje mecze. Opiekunem drużyny był Tomasz Golański. Bardzo dobrze poradziła sobie również ekipa chłopców pod okiem Marcina Patkowskiego z II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu. Oliwier Dziadak, Norbert Pęcherczyk oraz Patryk Jakubiszyn zajęli drugie miejsce. Obie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego w Łodzi.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości