Reklama

Gospodynie ze Skrzynna podglądały profesjonalistów od piękna

Na profesjonalne targi fryzjerskie pojechały w sobotę, 9 września, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Skrzynnie wraz z uczennicami III klasy, przygotowującymi się do pracy w zawodzie fryzjer. Z Warszawy, gdzie odbywało się wydarzenie, wróciły pełne wrażeń.

 Prawie 6 tys. zł zdobyło KGW w Skrzynnie na wyjazd na targi branży beauty z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich. W sobotę, 9 września, odwiedziły targi Beauty Forum & Hair 2023 w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Impreza jest największą tego typu w kraju.

Uczestniczki wycieczki miały okazję zobaczyć świat beauty od środka. Przy okazji skorzystały z darmowych zabiegów i spotkały tegoroczną miss Polski.

Dla dziewczyn, które planują swoją ścieżkę zawodową związać z fryzjerstwem było to bardzo ciekawe doświadczenie. Zapoznały się z najnowszymi trendami, ale też mogły podpatrzeć rozwiązania, później przydatne w prowadzeniu własnych salonów kosmetycznych czy fryzjerskich.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości