22 marca Gmina Sulmierzyce zaprasza na „Sulmierzycką Wiosenną 10” - bieg i marsz Nordic Walking w malowniczej scenerii. Na uczestników czekają emocjonujące trasy, atrakcyjne nagrody finansowe oraz biegi dla dzieci.
Wiosna w Sulmierzycach rozpocznie się aktywnie! W niedzielę, 22 marca odbędzie się trzecia edycja sportowego wydarzenia pod nazwą „Sulmierzycka Wiosenna 10”. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją formę i spędzić czas w pięknym otoczeniu. Bazą zawodów jest Strzelnica Sportowa na ul. Targowej 2 w Sulmierzycach.
Uczestnicy zmierzą się z urozmaiconą pętlą o długości około 10 km, prowadzącą przez asfaltowe drogi, ścieżki gruntowe i leśne dukty. Do wyboru są dwie formy aktywności: Bieg Główny (10 km) oraz Marsz Nordic Walking (10 km).
Najlepsi zawodnicy w kategorii Open (kobiety i mężczyźni) mogą liczyć na wysokie nagrody finansowe:
I miejsce – 1000 zł
II miejsce – 700 zł
III miejsce – 500 zł
Każdy uczestnik otrzyma również pakiet startowy zawierający koszulkę biegu, numer startowy z chipem oraz pamiątkowy medal na mecie.
Organizatorzy zadbali także o najmłodszych! Dzieci mogą wziąć udział w bezpłatnych biegach na dystansach od 200 do 1000 m.
Miejsca na bieg główny oraz marsz Nordic Walking zostały już wyczerpane, jednak nadal można zapisać dzieci na darmowe biegi. Zapisy prowadzone będą w dniu zawodów.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze