Kolejny pożar na polu w naszym województwie. Tym razem paliła się słoma na polu w Rożdżałach w gminie Warta.
Ogień pojawił się w poniedziałek, 14 sierpnia po godzinie 17. Na miejsce przyjechało pięć jednostek straży: JRG Sieradz, OSP KSRG Warta, OSP Glinno, OSP Włyń oraz OSP Rożdżały. Akcja trwała blisko godzinę.
Spaleniu uległo około 30 arów słomy, która pozostała na polu po koszeniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze