Reklama

Komorniki też odwiedzi Święty Mikołaj

 

Zespół Szkoły i Przedszkola oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Komornikach zapraszają na spotkanie z Mikołajem. Odbędzie się ono w niedzielę, 10 grudnia, w sali miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Początek o godz. 15.

 

W trakcie wizyty dostojnego gościa, dzieci zaprezentują przedstawienie jasełkowe. Przeprowadzone zostaną też gry i konkursy z licznymi nagrodami. Ale na najmilszą część spotkania chyba zapowiada się rozdawanie milusińskim prezentów przez Mikołaja.

W trakcie imprezy będzie można kupić domowe ciasta oraz kawę i herbatę.

Reklama

Na zakończenie organizatorzy planują pokaz zimnych ogni.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości