Zespół Szkoły i Przedszkola oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Komornikach zapraszają na spotkanie z Mikołajem. Odbędzie się ono w niedzielę, 10 grudnia, w sali miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Początek o godz. 15.
W trakcie wizyty dostojnego gościa, dzieci zaprezentują przedstawienie jasełkowe. Przeprowadzone zostaną też gry i konkursy z licznymi nagrodami. Ale na najmilszą część spotkania chyba zapowiada się rozdawanie milusińskim prezentów przez Mikołaja.
W trakcie imprezy będzie można kupić domowe ciasta oraz kawę i herbatę.
Na zakończenie organizatorzy planują pokaz zimnych ogni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze