Reklama

Koniec koszmaru. Areszt dla stalkera-nożownika!

To koniec koszmaru mieszkanki gminy Byczyna, która przez ostatnie miesiące była prześladowana przez 54-latka z powiatu kluczborskiego. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany. Jest to pokłosie dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się w ubiegłym tygodniu. Co się stało?

Mężczyzna prześladował kobietę od stycznia 2023 roku. W tym czasie utrudniał jej dojazd do pracy poprzez układanie zużytych opon i ostrych przedmiotów na drodze dojazdowej. Ponadto nocą zakradał się na prywatną posesję kobiety. W ostatnim miesiącach uszkodził basen ogrodowy, szybę okienną, a także pozostawił na placu znicze i wiązankę pogrzebową. Do kolejnego ataku stalkera doszło w ubiegłym tygodniu.

Reklama

-  W miniony czwartek 54-latek wtargnął ponownie na prywatną posesję, a podczas próby ujęcia go na gorącym uczynku przez jej właściciela, zadał mu ciosy nożem, powodując jego zranienie. Po tym zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany przez kluczborskich kryminalnych - komentuje asp. szt. Dawid Gierczyk, asystent ds. prasowo - informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci znaleźli dokumenty z miejsca pracy 54-latka, których nie powinien posiadać. Na wniosek policjantów i prokuratury sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu stalkera. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi nawet 20 lat wiezienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości