Reklama

LESZCZYK, OLEJNIK I NAGIELSKI POWOŁANI DO REPREZENTACJI

05/04/2022 13:02
Zawodnicy LKS Taekwon-Do Działoszyn, Szymon Leszczyk, Filip Olejnik i Piotr Nagielski, zostali powołani do kadry narodowej. Będą reprezentować Polskę na zgrupowaniu Reprezentacji i Mistrzostw Europy Taekwon-do w dniach 27.04-01.05.2022 w Porec, w Chorwacji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości