Reklama

Namalowali graffiti w centrum miasta - wpadli na gorącym uczynku!

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy namalowali graffiti na ścianie jednego z budynków. Straty oszacowano na 15 tys. zł, a zatrzymanym grozi nawet pięć lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 lipca ok. godz. 4 nad ranem w centrum Kamieńska. Policjanci, którzy wracali do domu po zakończonej służbie zauważyli trzy osoby z założonymi na twarz kominiarkami, które przyglądały się namalowanemu graffiti. Gdy sprawcy spostrzegli, że funkcjonariusze idą w ich kierunku, zaczęli uciekać w różnych kierunkach. Jeden z nich został zatrzymany, a w kolejnych godzinach ustalono dane pozostałych dwóch mężczyzn. 

- Sprawcy uszkodzenia mienia to trzej mężczyźni w wieku 18, 24 i 26 lat. Straty oszacowano na 15 tysięcy złotych. Mundurowi zabezpieczyli farby w sprayu i inne przedmioty mogące posłużyć do popełnienia tego przestępstwa - mówi podinsp. Aneta Wlazłowska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Reklama

Grozi im do pięciu lat więzienia. Dodatkowo, sprawcy będą musieli naprawić wyrządzoną szkodę. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości