Reklama

Nastolatka potrącona na pasach - weszła na czerwonym świetle

15-latka została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Sieradzu. Nastolatka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 listopada ok. godz. 16:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 15-latka najprawdopodobniej weszła na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, przez co została potrącona przez kobietę, która jechała oplem zafirą. 

Policja apeluje do pieszych o zachowanie ostrożności i rozwagi. Należy korzystać z oznakowanych przejść dla pieszych, a jeśli jest na nich sygnalizacja świetlna, to stosować się do przepisów i przez jezdnię przechodzić wyłącznie na zielonym świetle. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości