15-latka została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Sieradzu. Nastolatka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 listopada ok. godz. 16:30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 15-latka najprawdopodobniej weszła na przejście dla pieszych na czerwonym świetle, przez co została potrącona przez kobietę, która jechała oplem zafirą.
Policja apeluje do pieszych o zachowanie ostrożności i rozwagi. Należy korzystać z oznakowanych przejść dla pieszych, a jeśli jest na nich sygnalizacja świetlna, to stosować się do przepisów i przez jezdnię przechodzić wyłącznie na zielonym świetle.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze