Tak jak po nocy przychodzi deszcz, tak po burzy spokój. I chociaż tym razem nie mieliśmy do czynienia ze srogą burzą, to opady deszczu były dość obfite. A to co działo się na niebie po ulewie to rzecz druga.
Piękne obrazy jakie malowały się nad naszymi głowami utrwalili nasi Czytelnicy, mieszkańcy regionu.
Zobaczcie sami jakie niebo dziś było piękne. W każdym miejscu zachwycało innym obrazem. Warto obejrzeć galerię do końca. Każde zdjęcie jest opatrzone godłem autora, a zdjęcie zostały wykonane w Wieluniu, Pajęcznie, Złoczewie, Działoszynie i okolicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze