Reklama

Niebo malowało piękne obrazy - ZDJĘCIA naszych Czytelników

Tak jak po nocy przychodzi deszcz, tak po burzy spokój. I chociaż tym razem nie mieliśmy do czynienia ze srogą burzą, to opady deszczu były dość obfite. A to co działo się na niebie po ulewie to rzecz druga.

 Piękne obrazy jakie malowały się nad naszymi głowami utrwalili nasi Czytelnicy, mieszkańcy regionu.

Zobaczcie sami jakie niebo dziś było piękne. W każdym miejscu zachwycało innym obrazem. Warto obejrzeć galerię do końca. Każde zdjęcie jest opatrzone godłem autora, a zdjęcie zostały wykonane w Wieluniu, Pajęcznie, Złoczewie, Działoszynie i okolicach.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości