W Ożarowie odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, na której młodzi adepci pożarnictwa mogli poznać sposób funkcjonowania jednostki. Spotkanie przyniosło efekt, bowiem w jego trakcie do jednostki zapisało się siedmiu nowych członków.
W Ożarowie odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, na której młodzi adepci pożarnictwa mogli poznać sposób funkcjonowania jednostki. Spotkanie przyniosło efekt, bowiem w jego trakcie do jednostki zapisało się siedmiu nowych członków.
Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poznać wyposażenie samochodów gaśniczych, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, zdobyć wiedzę o gaszeniu pożarów, a także uświadomić sobie, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu człowieka.
Młodym strażakom gratulujemy i życzymy powodzenia na strażackiej drodze! Kto wie, być może w ich gronie są osoby, które później zdecydują się na zawodową pracę strażaka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze