Reklama

Nowy narybek strażacki - siedem osób dołączyło do OSP w Ożarowie

W Ożarowie odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, na której młodzi adepci pożarnictwa mogli poznać sposób funkcjonowania jednostki. Spotkanie przyniosło efekt, bowiem w jego trakcie do jednostki zapisało się siedmiu nowych członków. 

W Ożarowie odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, na której młodzi adepci pożarnictwa mogli poznać sposób funkcjonowania jednostki. Spotkanie przyniosło efekt, bowiem w jego trakcie do jednostki zapisało się siedmiu nowych członków. 

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poznać wyposażenie samochodów gaśniczych, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, zdobyć wiedzę o gaszeniu pożarów, a także uświadomić sobie, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu człowieka. 

Młodym strażakom gratulujemy i życzymy powodzenia na strażackiej drodze! Kto wie, być może w ich gronie są osoby, które później zdecydują się na zawodową pracę strażaka. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości