Kilka dni temu odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Ożarowa. Było poświęcone walce z pożarami lasów.
W trakcie spotkania dzieci poznały zagrożenia, jakie niesie ze sobą ogień w lesie, sposoby gaszenia pożarów lasów, a także sprzęt, który jest wykorzystywany przy akcjach ratowniczo-gaśniczych w lesie.
Opiekunowie zadbali o to, aby każdy uczestnik spotkania otrzymał mundurek. Zwieńczeniem była strażacka wycieczka do lasu, gdzie zaprezentowano sposoby wykorzystywania zbiorników przeciwpożarowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze