Reklama

O ogniu w lesie i tym, jak gasić pożary - kolejne spotkanie młodych strażaków z Ożarowa

Kilka dni temu odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Ożarowa. Było poświęcone walce z pożarami lasów. 

W trakcie spotkania dzieci poznały zagrożenia, jakie niesie ze sobą ogień w lesie, sposoby gaszenia pożarów lasów, a także sprzęt, który jest wykorzystywany przy akcjach ratowniczo-gaśniczych w lesie. 

Opiekunowie zadbali o to, aby każdy uczestnik spotkania otrzymał mundurek. Zwieńczeniem była strażacka wycieczka do lasu, gdzie zaprezentowano sposoby wykorzystywania zbiorników przeciwpożarowych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości