Reklama

Piotr Nagielski drugim wicemistrzem Europy w Taekwon-do! Sukces młodego zawodnika z Działoszyna w Sarajewie

Wielki sukces dla polskiego Taekwon-do! Piotr Nagielski, utalentowany zawodnik LKS Victorii Taekwon-do Działoszyn, zdobył tytuł drugiego wicemistrza Europy podczas mistrzostw rozgrywanych w Sarajewie. To znakomity występ podopiecznego trenera Marka Kotyni.

W dniach 25-27 kwietnia w Sarajewie, stolicy Bośni i Hercegowiny trwają Mistrzostwa Europy w Taekwon-do ITF. Wśród reprezentantów Polski znalazł się Piotr Nagielski – wychowanek LKS Victorii Taekwon-do Działoszyn. Startując w konkurencji układów formalnych w kategorii juniorów II dan, młody zawodnik wywalczył znakomite trzecie miejsce, sięgając po tytuł drugiego wicemistrza Europy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości