Wielki sukces dla polskiego Taekwon-do! Piotr Nagielski, utalentowany zawodnik LKS Victorii Taekwon-do Działoszyn, zdobył tytuł drugiego wicemistrza Europy podczas mistrzostw rozgrywanych w Sarajewie. To znakomity występ podopiecznego trenera Marka Kotyni.
W dniach 25-27 kwietnia w Sarajewie, stolicy Bośni i Hercegowiny trwają Mistrzostwa Europy w Taekwon-do ITF. Wśród reprezentantów Polski znalazł się Piotr Nagielski – wychowanek LKS Victorii Taekwon-do Działoszyn. Startując w konkurencji układów formalnych w kategorii juniorów II dan, młody zawodnik wywalczył znakomite trzecie miejsce, sięgając po tytuł drugiego wicemistrza Europy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze