Reklama

Prezent dla OSP Wieruszów na koniec roku - do jednostki trafiła łódź ratunkowa

Nowa łódź ratownicza trafiła do strażaków z Wieruszowa. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej zakupiła ją dzięki dofinansowaniu zewnętrznemu. 

Łódź ratownicza Whaly ma zamontowany silnik Yamaha o mocy 30 koni mechanicznych. Kosztowała blisko 70 tys. zł, a środki na ten cel pochodziły z dofinansowania zewnętrznego. Pojazd będzie wykorzystywany podczas akcji poszukiwawczych i profilaktycznych na akwenach wodnych. a także w razie powodzi. 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości