Reklama

Pyszne warsztaty z KGW - będzie można nauczyć się pieczenia ciast

O tym, że Koła Gospodyń Wiejskich przygotowują pyszne potrawy wie prawie każdy. Jeśli nie wie, to będzie mógł się o tym przekonać już w sobotę, 5 sierpnia, kiedy to odbędzie się trzecie spotkanie z pieczeniem ciast. 

To cykliczna impreza organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słupsku. Organizowana jest w ramach projektu "Pieczenie z KGW Słupsko od maluszka do staruszka". 

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w sobotę, 5 sierpnia o godz. 11. Miejscem spotkania będzie remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupsku. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości