O tym, że Koła Gospodyń Wiejskich przygotowują pyszne potrawy wie prawie każdy. Jeśli nie wie, to będzie mógł się o tym przekonać już w sobotę, 5 sierpnia, kiedy to odbędzie się trzecie spotkanie z pieczeniem ciast.
To cykliczna impreza organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słupsku. Organizowana jest w ramach projektu "Pieczenie z KGW Słupsko od maluszka do staruszka".
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w sobotę, 5 sierpnia o godz. 11. Miejscem spotkania będzie remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze