W niedzielę, 14 kwietnia, motocykliści rozpoczną w Nowej Brzeźnicy sezon od wspólnej modlitwy. Na 14:00 zaplanowana jest msza w intencji użytkowników jednośladów i poświecenie pojazdów. Potem motocykliści przejadą ulicami parafii. Zaplanowano również piknik rodzinny.
Kapłański klub motocyklowy God's Guards Częstochowa zaprasza do wspólnej modlitwy, ale i do wspólnej zabawy z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Po mszy i paradzie jednośladów odbędzie się rodzinny piknik z ogniskiem i grillem. Zaplanowano również koncert zespołu Wielebny Blues Band.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze