Reklama

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Nowej Brzeźnicy

W niedzielę, 14 kwietnia, motocykliści rozpoczną w Nowej Brzeźnicy sezon od wspólnej modlitwy. Na 14:00 zaplanowana jest msza w intencji użytkowników jednośladów i poświecenie pojazdów. Potem motocykliści przejadą ulicami parafii. Zaplanowano również piknik rodzinny.

Kapłański klub motocyklowy God's Guards Częstochowa zaprasza do wspólnej modlitwy, ale i do wspólnej zabawy z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Po mszy i paradzie jednośladów odbędzie się rodzinny piknik z ogniskiem i grillem. Zaplanowano również koncert zespołu Wielebny Blues Band.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości