Reklama

RYBY BRAŁY CHIMERYCZNIE

03/10/2021 17:19
Niedzielne zawody wędkarskie (3 października) na zbiorniku Pietrzyków w Pajęcznie przeszły do historii. O puchar starosty pajęczańskiego Zbigniewa Gajęckiego, walczyło 33 wędkarzy.

Po zbiórce, zawodnicy zostali rozlokowani w trzech sektorach. Jak dowiedzieliśmy się od wędkarzy - ryby brały chimerycznie, a słabe brania mogła rekompensować piękna pogoda.

Najlepszy okazał się Mariusz Błaszczyk, który zakończył rywalizację z wynikiem 4580pkt. Zaraz za nim, na drugim miejscu uplasował się Grzegorz Mucha ( 2950 pkt.). Trzecie miejsce zapewnił sobie Łukasz Związek (2650 pkt.).

Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody specjalne ufundowane przez Mariusza Wołoszyńskiego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości